Music: BledBeats
Lyrics: Noizy & Varrosi
Video by AtlazFilms

Available on:
https://www.deezer.com/us/album/75001182
https://open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA
https://itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare

Varrosi: rap
O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari

Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the

U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney

U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

Noizy:rap
Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,

Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,

I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh - mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,

Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana

Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare

End:
Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene,

Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)
Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)
Eni Koci ft Noizy
Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "
Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)
Tayna ft. Don Phenom - Columbiana (Official Video)
Gjiko - Maybach me shofer
Gjiko - Maybach me shofer
Sfida e Paintball - Fero, Shiko Kush LUAN 2, 03 Nëntor 2018
Sfida e Paintball - Fero, Shiko Kush LUAN 2, 03 Nëntor 2018
Gold AG - N'Deti (Official Video)
Gold AG - N'Deti (Official Video)
Saske - Ξέρω Μάνα | Ksero Mana  (Official Music Video 4K)
Saske - Ξέρω Μάνα | Ksero Mana (Official Music Video 4K)
The Incredibles 2 Os Incríveis 2 😻🎅 Jack Jack Collection 🎅🎁 Cartoon For Kids By Incredibles Tv
The Incredibles 2 Os Incríveis 2 😻🎅 Jack Jack Collection 🎅🎁 Cartoon For Kids By Incredibles Tv
Fero - Veni 1
Fero - Veni 1
Noizy - Betta Den Dem (MIX-TAPE) Riddim
Noizy - Betta Den Dem (MIX-TAPE) Riddim
Madclip x Ypo - Megistanas (Official Video)
Madclip x Ypo - Megistanas (Official Video)
Noizy ft Ledri - Dje & Sot
Noizy ft Ledri - Dje & Sot
Stealth - Ky o stili (Hellbanianz)
Stealth - Ky o stili (Hellbanianz)
Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)
Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)
Noizy - Bora (Official 4K Video)
Noizy - Bora (Official 4K Video)
Don Phenom - Twerkirate
Don Phenom - Twerkirate
Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video)
Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video)
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti
Gjiko ft. Skerdi - Si Bugatti
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Prod. by A-Boom)
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode (Prod. by A-Boom)
Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)
Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)
Dhurata Dora - Jake Jake (Official Video 4K)
Dhurata Dora - Jake Jake (Official Video 4K)
Rina ft Sin boy - Gigi
Rina ft Sin boy - Gigi
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)
Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)
Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)
STEALTH & VINZ  - A JE NORMAL?  (HELLBANIANZ)
STEALTH & VINZ - A JE NORMAL? (HELLBANIANZ)
Noizy - No Worries (Prod. by A-Boom) THE LEADER
Noizy - No Worries (Prod. by A-Boom) THE LEADER
ÇARTANI FT. GETINJO - MA SHUM (OFFICIAL VIDEO)
ÇARTANI FT. GETINJO - MA SHUM (OFFICIAL VIDEO)
Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)
Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)
Tayna - Shqipe (Official Video)
Tayna - Shqipe (Official Video)
Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )
Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )
DJ Flow x Buta - Anuloje
DJ Flow x Buta - Anuloje
SNIK - GANGSTA - ft. A.M. SNiPER (Prod. By Bret Beats)
SNIK - GANGSTA - ft. A.M. SNiPER (Prod. By Bret Beats)
S4MM Feat. Noizy - La Familia
S4MM Feat. Noizy - La Familia
Varrosi ft. Noizy - Big Daddy (Official Video 4K)
Varrosi ft. Noizy - Big Daddy (Official Video 4K)
Fero - Bona fam
Fero - Bona fam
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet (Prod. by Blasian Beats)
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet (Prod. by Blasian Beats)
Noizy ft. Ghali - Parku i lojrave (Official Video HD)
Noizy ft. Ghali - Parku i lojrave (Official Video HD)
Samanta - E jotja (Official Video 4K)
Samanta - E jotja (Official Video 4K)
EAZ ft. XEN & Ledri Vula - Nasty Girl
EAZ ft. XEN & Ledri Vula - Nasty Girl
Noizy - ALL ACCESS (Full Movie HD)
Noizy - ALL ACCESS (Full Movie HD)
Noizy ft No One - Ku Jan Shqiponjat ( MIXTAPE LIVING YOUR DREAM )
Noizy ft No One - Ku Jan Shqiponjat ( MIXTAPE LIVING YOUR DREAM )
Mozzik x Getinjo - Para Siempre (prod. by Miksu & Macloud & Rzon)
Mozzik x Getinjo - Para Siempre (prod. by Miksu & Macloud & Rzon)
Blake - Trendafil (Prod. RZON)
Blake - Trendafil (Prod. RZON)
Rina ft Fuego - Fly (prodby: la loquera producciones)
Rina ft Fuego - Fly (prodby: la loquera producciones)
Stealth ft Cozman & Vinz - Gango (OFFICIAL 4K VIDEO)  (HELLBANIANZ)
Stealth ft Cozman & Vinz - Gango (OFFICIAL 4K VIDEO) (HELLBANIANZ)
Getinjo - Krejt (lyrics video)
Getinjo - Krejt (lyrics video)
Unikkatil - Kejt Hajván (Remix)
Unikkatil - Kejt Hajván (Remix)
Seven ft. Noizy -  Si me kon zezake (Official Video)
Seven ft. Noizy - Si me kon zezake (Official Video)
Noizy  ft JR - F**k Noizy  (HQ)
Noizy ft JR - F**k Noizy (HQ)