Lyric : 2Ton
Music : 2Ton
Beat : XonOxa
Metro Music
Directed by : Shaban Shabani

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/85950532
Spotify: https://open.spotify.com/album/0xGEryNIO1QDvdnxfZIKYH
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/faj-single/1451084301?ls=1&app=itunes

2TON - RRETHI JEM (Official Video 4K)
2TON - RRETHI JEM (Official Video 4K)
Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)
Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)
Lumi B x Dafina - Kalon
Lumi B x Dafina - Kalon
Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla (Official Video)
Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla (Official Video)
Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)
Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)
Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud
Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud
Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete
Etnon feat Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa - Falma nje jete
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
Yll Limani - Harrom (Official Video)
Yll Limani - Harrom (Official Video)
Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu
Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu
2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )
2Ton x Donjeta - Sa gabime (Official Video HD )
"Why Not" nga Roza Lati - I ftuar Ardian Bujupi dhe talentet e reja: Brajan, Brendon dhe Elma
Getinjo - Sillet
Getinjo - Sillet
KIDA - KA JE
KIDA - KA JE
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
2TON - Faleminderit (Official Video)
2TON - Faleminderit (Official Video)
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
2TON - Me Mu (Official Video HD)
2TON - Me Mu (Official Video HD)
RONY - SHQIPET (Official Video 4K)
RONY - SHQIPET (Official Video 4K)
Muharrem Ahmeti, Mandi, Eri Qerimi & Landi Roko - Viti Ri Gon Kalaja (Official Video)
Muharrem Ahmeti, Mandi, Eri Qerimi & Landi Roko - Viti Ri Gon Kalaja (Official Video)
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande - 7 rings
Genc Prelvukaj  -  Ylli e Hana (Official Video)
Genc Prelvukaj - Ylli e Hana (Official Video)
S4MM - JANARI
S4MM - JANARI
Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)
Noizy ft. Lil Koli - Boss Man (Produced by Dj-Aboom)
Shkurta Selimi - Pike mu bone (Official Video HD)
Shkurta Selimi - Pike mu bone (Official Video HD)
2TON - Prej asaj nate (Official Video 4K)
2TON - Prej asaj nate (Official Video 4K)
2TON - Qa boj ( Official Video HD ) 2014 - 2015
2TON - Qa boj ( Official Video HD ) 2014 - 2015
2Ton - Shume telefona (Official Video 4K)
2Ton - Shume telefona (Official Video 4K)
2Ton - Vip Zona (Official Video 4K )
2Ton - Vip Zona (Official Video 4K )
Olsi Bylyku ft Lorenc Hasrama - Opium ( Official Video)
Olsi Bylyku ft Lorenc Hasrama - Opium ( Official Video)
2TON ft. Dj Viper - Parameno (Official Video 4K)
2TON ft. Dj Viper - Parameno (Official Video 4K)
Bloody ft. Duli - Dashnija  (Official Video 4K)
Bloody ft. Duli - Dashnija (Official Video 4K)
2Ton - Ma ka thy ft. Ghulo (Official Video 4K)
2Ton - Ma ka thy ft. Ghulo (Official Video 4K)
Mirsa Kerceli & Lyrical Son Pune e madhe
Mirsa Kerceli & Lyrical Son Pune e madhe
ENCA - BALAD 💔
ENCA - BALAD 💔
B2N - SMS (Official Video)
B2N - SMS (Official Video)
2TON feat. SKIVI - ATO (Official Video HD)
2TON feat. SKIVI - ATO (Official Video HD)
FERO - BABA PER IKONA
FERO - BABA PER IKONA
Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)
Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)
2Ton ft Big Bossidy - Tjerat ( OFFICIAL VIDEO ) ThinkCreativeFilms
2Ton ft Big Bossidy - Tjerat ( OFFICIAL VIDEO ) ThinkCreativeFilms
KIDDA - SA KE TI (Prod. by KNGZ)
KIDDA - SA KE TI (Prod. by KNGZ)
Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
Sfide kërcimi mes Genta Ismajlit dhe Kejvinës
Trimi - La La (Official Video)
Trimi - La La (Official Video)
Leonardo Gashi - Pronto | Prod. Umut Timur
Leonardo Gashi - Pronto | Prod. Umut Timur
Don Phenom - Lek Si n'Tallava
Don Phenom - Lek Si n'Tallava
KASTRO -  SA T'O JETA ( Official Video )
KASTRO - SA T'O JETA ( Official Video )
L'Algérino - Les Menottes (Tching Tchang Tchong)
L'Algérino - Les Menottes (Tching Tchang Tchong)