ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Valla
Music By Irkenc Hyka
Mix & Master Co produced by Dj Jojo
Lyrics By Gent Fatali
Video By Max Production

Connect with Irkenc:
https://www.instagram.com/irkenc.hyka/

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)
Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)
Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)
Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)
Kë zgjedh Mimoza Shkodra?! - MIRAGE 07.12.2018
Kë zgjedh Mimoza Shkodra?! - MIRAGE 07.12.2018
2TON - FAJ (Official Video 4K)
2TON - FAJ (Official Video 4K)
Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)
Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)
Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
THUMB 4/ 1 DHJETOR/  PJESA 3– Seldi Qalliu flet per ndarjen nga Mimoza Shkodra
THUMB 4/ 1 DHJETOR/ PJESA 3– Seldi Qalliu flet per ndarjen nga Mimoza Shkodra
Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud
Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud
Shkumbin Ismaili - Me ty dua të jem (Official Music Video)
Shkumbin Ismaili - Me ty dua të jem (Official Music Video)
"Why Not" nga Roza Lati - I ftuar Ardian Bujupi dhe talentet e reja: Brajan, Brendon dhe Elma
Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim (Official Video HD)
Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim (Official Video HD)
Dua të të bëj të Lumtur - Një dashuri në Instagram
Dua të të bëj të Lumtur - Një dashuri në Instagram
Mimoza Shkodra & Gena (Live) - Op Labi Party 2019
Mimoza Shkodra & Gena (Live) - Op Labi Party 2019
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin
Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin
Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire
Irkenc Hyka ft. Xhensila Myrtezaj - Si te jem mire
Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
Potpuri - Mimoza Shkodra, Shkurte Gashi ,Teuta Selimi, Violeta Kajtazi, Shqipe Abazi, Lule Mustafa
Potpuri - Mimoza Shkodra, Shkurte Gashi ,Teuta Selimi, Violeta Kajtazi, Shqipe Abazi, Lule Mustafa
Dua të të bëj të Lumtur - Më fal që isha aq xheloz
Dua të të bëj të Lumtur - Më fal që isha aq xheloz
Sabina Dana ft. Dafi Derti - E kam pas (Official Video HD)
Sabina Dana ft. Dafi Derti - E kam pas (Official Video HD)
Seven ft. Argjentina - Pa ty (Produced by Seven & Dalton)
Seven ft. Argjentina - Pa ty (Produced by Seven & Dalton)
Ekskluzive: Mimoza Shkodra flet pas ndarjes me Seldin - MIRAGE - 16.11.2018
Ekskluzive: Mimoza Shkodra flet pas ndarjes me Seldin - MIRAGE - 16.11.2018
Fatmir Sufa ft. Alberije Hadergjonaj - 1 Shans (Official Video 4K)
Fatmir Sufa ft. Alberije Hadergjonaj - 1 Shans (Official Video 4K)
Ermal Fejzullahu - Zanati i vjeter
Ermal Fejzullahu - Zanati i vjeter
Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu
Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu
Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena
Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena
Ariana Grande - 7 rings
Ariana Grande - 7 rings
Sinan Hoxha & 2 Step ft. Almenda - Mama mia (Official Video 4K)
Sinan Hoxha & 2 Step ft. Almenda - Mama mia (Official Video 4K)
Seldi Qalliu ft. Mimoza Shkodra - Pare pare (Official Video)
Seldi Qalliu ft. Mimoza Shkodra - Pare pare (Official Video)
Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )
Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )
Mimoza Shkodra - Potpuri (Live 2019)
Mimoza Shkodra - Potpuri (Live 2019)
Alket Zaimi (Djemte e Vjoses) ft. Rati - Do te marre (Official Video HD)
Alket Zaimi (Djemte e Vjoses) ft. Rati - Do te marre (Official Video HD)
Helly Luv & Ardian Bujupi - GUNS & ROSES (prod. by Kostas K.)
Helly Luv & Ardian Bujupi - GUNS & ROSES (prod. by Kostas K.)
Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
Blero ft. Fatlume Popovci - Plaga ime
Anxhelo Koci ft. Ergys Shahu & Flor Bana - Vetem Asaj (Official Video 4K)
Anxhelo Koci ft. Ergys Shahu & Flor Bana - Vetem Asaj (Official Video 4K)
Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video)
Enca - Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video)
Luana ft. Blunt & Real - Luanët (Official Video HD)
Luana ft. Blunt & Real - Luanët (Official Video HD)
Seldi x Keisi - Ska dashni
Seldi x Keisi - Ska dashni
Nrg Band, Fifi, Mc Kresha, Ana, Arbëri, Mili, Besarti, Fatoni (Live) Op Labi Party 2019
Nrg Band, Fifi, Mc Kresha, Ana, Arbëri, Mili, Besarti, Fatoni (Live) Op Labi Party 2019
Adelina Berisha - Bonita (Official Video 4K)
Adelina Berisha - Bonita (Official Video 4K)
Meda & Mimoza Shkodra - O mehlem (Official Video HD)
Meda & Mimoza Shkodra - O mehlem (Official Video HD)
Zef Beka & Elvira Fjerza  2019 Ty more djal - Shkon syzeza - Ja puth gushen  ( Official Video )
Zef Beka & Elvira Fjerza 2019 Ty more djal - Shkon syzeza - Ja puth gushen ( Official Video )
Genc Prelvukaj  -  Ylli e Hana (Official Video)
Genc Prelvukaj - Ylli e Hana (Official Video)
Greta Koci  - Aman (Official Video)
Greta Koci - Aman (Official Video)
Yll Limani - Harrom (Official Video)
Yll Limani - Harrom (Official Video)
Magic4 ft. Sabri Fejzullahu - AiSHA DASHNIA
Magic4 ft. Sabri Fejzullahu - AiSHA DASHNIA
KIDDA ft. ERMAL FEJZULLAHU - FLAKE
KIDDA ft. ERMAL FEJZULLAHU - FLAKE